Wethouders + fractie


 

Wethouders

Het PAB is onderdeel van de coalitie en heeft twee wethouders in het college van burgemeester en wethouders.

 

Arno Janssen

Telefoon: 06 - 36 46 48 71

E-mail: a.janssen@p-a-b.nl

 

Portefeuilles: groen en milieu, volkshuisvesting, ruimtelijke en stedelijke ontwikkeling, duurzaamheid en ecologie, cultureel erfgoed en musea 

Corine Verver

Telefoon: 06 - 26 69 29 05

E-mail: c.verver@p-a-b.nl

 

Portefeuilles: burgerparticipatie, wijkteams, Wmo, volwassenenzorg, evenementen en omgevingsvisie


Fractie

Hieronder vindt u de negen raadsleden die het PAB vertegenwoordigen in de Papendrechtse gemeenteraad.

Bianca de Heer - van der Waal

Telefoon: 06 - 18 61 07 87 

E-mail: b.deheer@p-a-b.nl

 

Commissie: Samenleving

Lid Platform Maatschappelijke Verkenning

Margré van Wijngaarden

Telefoon: 078 - 615 00 83

E-mail: hm.vanwijngaarden@p-a-b.nl

 

Commissie: Ruimte

Adrie van den Adel

Telefoon: 06 - 16 00 79 59 

E-mail: a.vandenadel@p-a-b.nl

 

Commissie: Algemene Bestuurlijke Zaken

André Stremler (fractievoorzitter)

Telefoon: 06 - 81 65 94 81 

E-mail: a.stremler@p-a-b.nl

 

Commissie: Algemene Bestuurlijke Zaken

Sandra Verdoorn - de Lang

Telefoon: 06 - 81 17 96 80 

E-mail: s.verdoorn@p-a-b.nl

 

Commissie: Samenleving

Jaap Hoogeveen (plaatsvervangend fractievoorzitter)

Telefoon: 06 - 24 37 90 09

E-mail: j.hoogeveen@p-a-b.nl

 

Commissie: Ruimte en Algemene Bestuurlijke Zaken (voorzitter)

Martin Verweij

Telefoon: 06 - 21 93 19 93 

E-mail: m.verweij@p-a-b.nl

 

Commissie: Samenleving en Algemene Bestuurlijke Zaken (plaatsvervangend voorzitter)

Peter Stremler

Telefoon: 06 - 52 69 58 20 

E-mail: p.stremler@p-a-b.nl

 

Commissie: Ruimte

Lid Platform Maatschappelijke Verkenning

Ad Tromp

Telefoon: 06 - 40 90 41 26‬

E-mail: a.tromp@p-a-b.nl

 

Commissie: Algemene Bestuurlijke Zaken

Lid Platform Maatschappelijke Verkenning